Прокуратурою порушена кримінальна справа відносно працівниці ЖЕКу, яка позбавила житла киянина

prok riev new

 
Прокуратурою Деснянського району столиці розслідувано та скеровано до суду кримінальну справу стосовно посадової особи ЖЕКу №307 за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до порушення правил приватизації квартири та позбавлення права недієздатної особи на житлову площу (ч. 2 ст. 367 КК України – службова недбалість). 


Паспортистка житлово-експлуатаційної контори видала довідку про склад сім’ї, до якої не включила недієздатного мешканця, що перебуває на лікуванні у психоневрологічному інтернаті, та за яким, згідно із законодавством, зберігається жиле приміщення упродовж усього часу знаходження в установі соціальної допомоги.

На підставі недостовірної довідки квартиру приватизовано на двох осіб без урахування майнових інтересів недієздатного члена сім’ї.

За таку службову недбалість їй може загрожувати позбавлення волі строком до п’яти років та позбавлення права обіймати посади на строк до трьох років, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошли 100 боевых столкновений. Враг нанес 62 авиационных удара - применил по нашим позициям 95 КАБов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.