У Київраді закликали перекрити кисень мовному закону в столиці
- Подробиці
- Опубліковано 10.08.2012 20:01
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3349
Депутатська фракція «БЮТ-Батьківщина» у Київраді звернулася до секретаря Київради Г. Гереги з вимогою скликати позачергову сесію на 16 серпня 2012 року для розгляду двох питань.
Перше - ухвалити рішення, які не дозволять на території Києва вступити в дію мовному закону. Друге - висловити недовіру Президенту як посадовій особі, який своїм підписом взяв відповідальність за злочин проти українського народу та звернутися до нової парламентської більшості щодо імпічменту Президента України В.Януковича.
Про це повідомила голова фракції «БЮТ-Батьківщина» у Київраді Тетяна Меліхова.
«Кияни обурені тим, що Президент підписав цей ганебний для України мовний закон. Тому київська громада через свій представницький орган – Київраду - хоче «перекрити кисень» мовному закону», - пояснила Т. Меліхова. Фракція «БЮТ-Батьківщина» у Київраді висловила сподівання, що Київ як столиця стане флагманом у боротьби із антиукраїнським законом.
«Кияни легко володіють і українською, і російською мовою. Але ми усвідомлюємо, що українська мова, культура, історія - це титульна сторінка нашої держави. Руйнувати її, означає робити замах на вбивство самої України. Оскільки кияни вже стали свідками наступу і на українську історію, і на культуру, і на мову, сумнівів в тому, що В. Янукович хоче знищити державу - не виникає. Тому борючись за мову - ми боремося за українську державу», - заявила Т. Меліхова.
Голова фракції висловила сподівання, що кияни зроблять все можливе, щоб на найближчих виборах підтримати Об’єднану Опозицію, одним з пунктів передвиборчої прогарами якої є обіцянка скасувати цей дискримінаційний для української мови закон.
Депутат наголосила, якщо секретар Київради не скличе позачергове засідання Київради, а депутати не приймуть ініційовані БЮТом питання - це стане додатковою підставою вимагати розпуску Київради. А киянам висловити своє ставлення до Г. Гереги за допомогою голосування на виборах до Верховної Ради України.
Також з цієї категорії...

Столична прокуратура зупинила будівництво офісного...
31 мая 2012 г.

Підвали та криниці бортничан затоплені...
18 мар. 2013 г.

Больницы Киева срочно готовятся к...
27 нояб. 2013 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08:00...
17 сент. 2025 г.

1020 кацапів подохло минулої доби...
17 сент. 2025 г.

Схвалено пакети допомоги від США...
17 сент. 2025 г.
Останні новини
17.09.2025 09:08
1020 кацапів подохло минулої доби на українській землі16.09.2025 11:16
Збито та подавлено 89 ворожих БпЛА16.09.2025 10:50
910 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Владислав Соловйов та полковник ЗСУ в запасі, військовий експерт Роман Світан обговорили останні новини
Коментарі