Гарік Корогодський успішно пішов у Верховній Раді
- Подробиці
- Опубліковано 01.04.2014 10:03
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4165
Нарешті, відбулось довгоочікуване, та популярний блогер та найепатажніший олігарх Гарі Корогодський, який входить в топ-200 найбагатших людей України за версією журналу Форбс, отримав можливість поділитись із депутатами ВР сенсаційними порадами про те, яким чином витратити мільйон, якого немає, але поки що, як автор книги «Як витратити мільйон, якого немає, та інші історії єврейського хлопчика».
Саме ця інформація проходить червоною смугою крізь монографічний твір, який Корогодський присвятив своїм батькам.
Книга відомого міліонера «Як витратити мільйон, якого немає, та інші історії єврейського хлопчика», яка нещодавно з’явилась не тільки на полицях усіх книжкових магазинах України, але й у книгарні в будівлі під куполом, відразу побила всі можливі рекорди продажів.
«Тільки за період перших вихідних продажу видання було реалізовано 1000 примірників, а за перший місяці 5000, що стало свого роду сенсацією на вітчизняному книжковому ринку», – коментує ситуації видавець книги Ігор Степурін.
Успіх їй гарантував легкий та стьобний стиль викладення біографічних фактів з власного життя Корогодського.
Представлені в книзі сюжети та історії дуже короткі, ілюстровані фотографіями з родинних альбомів та чудернацькими малюнками, мають абсолютно самодостатній характер. Здається, що починати читати «Як витратити…» можна з будь якої сторінки та в будь яку мить. Стиль написання, притаманний Гаріку, не розчарує навіть найснобішого сноба та зануду, який отримає від читання виключно гарний настрій та поштовх до приємних спогадів та цікавинок з власного життя.
За словами видавця Ігоря Степуріна, завдяки якому й побачив світ значного розміру кілограмовий жовтий томик: «Продажі книги активізувала інформація про те, що абсолютно усі зароблені від реалізації кошти підуть на допомогу людям похилого віку, в тому числі на організацію їх дозвілля».
До речі, це не вся історія від Гарі, - читачів чекатиме другий том, який вийде ближче до кінця літа.
Також з цієї категорії...

Прокуратура зобов’язала органи влади надати...
2 апр. 2013 г.

Керівництво медичної клініки опинилося під...
16 нояб. 2013 г.

У киянина вилучили пістолет із...
21 окт. 2016 г.
Набираючі популярність...

Нацполіція знешкодила угруповання, яке забезпечувало...
4 сент. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
5 сент. 2025 г.

810 москалів подохло минулої доби...
5 сент. 2025 г.
Останні новини
05.09.2025 12:26
Збито та подавлено 121 ворожий БпЛА05.09.2025 12:09
810 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 4 вересня обговорили наступні теми:
Коментарі