Кличко за рахунок простих киян хоче забезпечити Київ опаленням взимку?
- Подробиці
- Опубліковано 31.07.2014 21:07
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 7043
У Києві у багатьох спальних районах відсутнє гаряче водопостачання. Ще будучи в опозиції, Кличко доводив, що газ, який споживають українці – вітчизняний. Але нині він зробив заяву, що столична влада вимушена економити на газі, щоби кияни мали гарячу воду і опалення взимку. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив в коментарі журналістам у кулуарах Верховної Ради, повідомляють «Конфлікти і закони».
Але люди платять за опалення протягом року і громадянам доволі часто доводиться стикатись з ледь-теплими батареями взимку, а перерахунку ще жодного разу людям не робили.
От і нині #Кличко заявив, що «Сьогодні у багатьох районах столиці відсутня гаряча вода, тому що відбувається економія газу. На сьогодні немає постачання газу з Російської Федерації. Видобутий газ йде на заповнення газосховищ. Це вимога Кабміну. І ми з розумінням ставимося до цього рішення. Тому що нам взимку потрібне опалення і гаряча вода. Сподіваюся, кияни також з розумінням поставляться до тимчасових незручностей, з огляду на ситуацію в Києві і в державі».
Але #гаряче водопостачання відсутнє лише у деяких спальних районах. У центрі міста і там, де проживають депутати, гаряча вода – є. Тобто: економія відбувається за рахунок простих киян, але аж ніяк не тих, хто рвав на собі сорочку за їхні права.
Краще б Кличко потурбувався про встановлення лічильників на опалення у будинках, але тих, які фіксують температуру води, що подається. Проте хіба Кличко піде на те, аби Ахметов перестав обкрадати киян?
Також з цієї категорії...

Справу працівника київського СІЗО передано...
31 мая 2012 г.

Кличко: Найближчим часом столична влада...
3 сент. 2014 г.

У столиці заарештовано 35-річного педофіла
30 июн. 2015 г.
Набираючі популярність...
Критерії того, що війна добігає...
4 авг. 2025 г.

На столичній Оболоні затримали харків’янина,...
4 авг. 2025 г.

Судді в Київській апеляції некомпетентні...
5 авг. 2025 г.
Останні новини
05.08.2025 19:55
Судді в Київській апеляції некомпетентні чи заангажовані?05.08.2025 13:20
1120 москалів подохло минулої доби на українській землі04.08.2025 20:16
Критерії того, що війна добігає кінцяПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучою Іриною Узловою обговорили останні новини навколо війни в Україні і не лише
Коментарі