Кличко пообіцяв до кінця жовтня відремонтувати 14 проблемних вулиць столиці
- Подробиці
- Опубліковано 16.09.2014 19:26
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2403
До кінця жовтня дорожнє покриття на 14 найбільш проблемних вулицях столиці буде відремонтоване. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час інспекції ремонту дороги на вулиці Межигірській, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі Київського міського голови.
«Про стан доріг на Подолі вже ходять легенди: останнього разу дорогу на Межигірській, наприклад, ремонтували 49 років тому. Але, я обіцяю, до кінця жовтня ремонт на цій вулиці ми завершимо», - наголосив Кличко.
За словами мера, очевидно, що одночасно відремонтувати 1600 кілометрів доріг у столиці неможливо. «Однак, найбільш проблемні ділянки автодоріг ми поступово починаємо ремонтувати», - сказав міський голова.
Кличко зазначив, що на сьогодні 90% доріг у Києві не відповідають нормативним вимогам, а на їх ремонт потрібні сотні мільйонів гривень. «Існує колосальна проблема фінансування. Наша ключова задача – наповнити бюджет столиці і знайти кошти, зокрема, для заміни покриття на дорогах Києва. І сьогодні ми віднаходимо кошти для ремонту на найбільш проблемних вулицях міста», - сказав Київський міський голова.
У свою чергу гендиректор корпорації «Київавтодор» Володимир Жуков уточнив, що до кінця жовтня буде проведений ремонт на вулицях Бориспільська, Празька, Бальзака, Народна, у провулках Червоноармійському і Куренівському та інших.
Також з цієї категорії...

У справі про вбивство судді...
4 апр. 2013 г.

У власників незаконних столичних парковок...
11 нояб. 2013 г.

Столичні поліцейські розшукують двох чоловіків,...
15 июн. 2016 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08:00...
27 июл. 2025 г.

920 москалів подохло минулої доби...
27 июл. 2025 г.

Збито-подавлено 78 ворожих БпЛА
27 июл. 2025 г.
Останні новини
27.07.2025 10:49
Збито-подавлено 78 ворожих БпЛА27.07.2025 10:41
920 москалів подохло минулої доби на українській землі26.07.2025 10:00
Збито-подавлено 200 цілей противника26.07.2025 09:52
1080 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан прокоментував, як воїни 225 окремого штурмового полку ЗСУ звільнили Кіндратівку на Сумщині
Коментарі