Кличко: Подачу тепла в корпуси Охматдиту відновлено
- Подробиці
- Опубліковано 03.12.2014 14:55
- 
        Автор: Конфликты и законы        Конфлікти і закони  
- Переглядів: 2537
 
 «Аварію на тепломережі на проспекті Перемоги ліквідували і відновили подачу теплоносія в обидва корпуси «Охматдиту». З одного з них вчора оперативно перевели дітей в інші відділення. Другий корпус, де знаходиться відділення онкогематології і де лікуються діти, яких не можна було переводити, аварійно-рятувальна служба столиці та працівники ГУ ДСНС обігрівали вночі і сьогодні вдень, - зазначив Кличко. - Для цього оперативно доставили електростанцію, повітродувні машини та масляні радіатори. Я сьогодні зранку був в лікарні, температура в цьому корпусі не опускалася нижче 25 градусів. Тепер, коли пішла подача теплоносія, резервне живлення вже вимкнули»,- підкреслив мер Києва.
 
 Він зазначив, що також підключено до опалення та гарячого водопостачання навколишні будинки, які внаслідок аварії на тепломережі на проспекті Перемоги залишилися без тепла.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
31.10.2025 10:40
Збито та подавлено 108 цілей противника31.10.2025 09:35
970 москалів подохло минулої доби на українській земліВедуча Ірина Узлова та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 31 жовтня обговорили наступні теми:

 
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
            
Коментарі