Кличко - послу: Південна Корея є одним з прикладів того, як можна швидко втілювати необхідні реформи
- Подробиці
- Опубліковано 24.02.2015 20:07
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 6713
Київський міський голова Віталій Кличко зустрівся з послом Південної Кореї Сьол Кьон Хуном. Сторони обговорили політичну та економічну ситуацію в Україні та перспективи співпраці, а також можливість залучення корейських інвестицій в українську столицю. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Київського міського голови.
«Для України є дуже важливим розбудовувати відносини з іншими країнами на основі дружби та взаємної поваги. Для України Корея є одним з прикладів того, як потрібно швидко впроваджувати ефективні реформи», - зазначив мер.
Віталій Кличко наголосив на важливості розвитку в Україні новітніх технологій та збільшенні притоку прямих іноземних інвестицій. За словами мера, Київ готовий презентувати для південнокорейських інвесторів своє бачення розвитку та можливості для інвестицій в українську столицю. «Я думаю, у нас знайдеться багато проектів, куди корейський бізнес міг би інвестувати. Міська влада обіцяє інвесторам чесні та прозорі правила гри та готова до взаємовигідної співпраці», - наголосив мер Києва.
Під час зустрічі також ішлося про можливість вивчення київськими чиновниками досвіду управління столицею Південної Кореї Сеулом.
Також з цієї категорії...

Москаль повідомляє про спецоперації зачисток...
27 янв. 2014 г.

У центрі Києва тимчасово діятиме...
26 июл. 2017 г.

У Києві дільничні офіцери поліції...
30 апр. 2019 г.
Набираючі популярність...

Дональд Трамп заявив, що готовий...
7 окт. 2025 г.

Папа Римський здійснить перший закордонний...
7 окт. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
8 окт. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 7 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі