Якщо ви вирішили поїхати за кордон на авто...
- Подробиці
- Опубліковано 05.02.2016 12:25
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2238
Крім цього, правилом у більшості європейських країн є наявність в салоні світловідбивних жилетів та аптечки. Жилет потрібно вдягати у разі заміни колеса чи якоїсь іншої аварійної ситуації. Якщо в автомобілі будуть діти, то обов’язково подбайте про автокрісла.
Водій перед виїздом зобов'язаний укласти договір обов'язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів «Зелена карта».
У разі відсутності права власності на транспортні засоби - оформлення документів для поїздок за кордон здійснюється на підставі заяви власника транспортного засобу або документів, що підтверджують право користування і (або) розпорядження транспортними засобами.
Особам, що здійснюють поїздку за кордон, на період поїздки за їх бажанням видаються свідоцтва про реєстрацію на їхнє ім'я. Свідоцтво про реєстрацію, видане на ім'я власника транспортного засобу, і документи, які підтверджують право користування і (або) розпорядження транспортними засобами, зберігаються у територіальних сервісних центрах міста Києва. Видане на період поїздки за кордон свідоцтво про реєстрацію підлягає поверненню відповідному ТСЦ не пізніше ніж протягом 10 днів після повернення з-за кордону.
Транспортні засоби, на які згідно із законом встановлено тимчасову заборону на зняття з обліку (крім транспортних засобів, придбаних у розстрочку), до поїздок за кордон не допускаються.
Якщо ви від’їжджаєте за кордон на постійне місце проживання - транспортний засіб підлягає зняттю з обліку.
Прес-служба Регіонального сервісного центру МВС у місті Києві
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
21.02.2026 10:35
Збито та подавлено 106 ворожих БпЛА21.02.2026 10:18
1010 москалів подохло минулої доби на українській землі20.02.2026 21:02
Трампівська Рада миру наразі залишається без Китаю20.02.2026 09:14
Збито та подавлено 107 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні 21 лютого обговорили головні новини


Коментарі