У Бортничах дільничний затримав крадія-рецидивіста
- Подробиці
- Опубліковано 13.11.2016 12:55
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1081
Затримання крадія, який шляхом пошкодження вікна проник у приватний будинок, відбулося під час комплексного відпрацювання міста Києва. 31-річного зловмисника затримали безпосередньо після скоєння крадіжки. Згодом поліцейські встановили, що незадовго до цього лиходій проник до іншого приватного будинку на цій же вулиці. Зламавши вхідні двері, він викрав техніку, одяг та ювелірні прикраси.
Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Чоловік затриманий в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
На даний час поліцейські перевіряють затриманого на причетність до скоєння аналогічних злочинів на території міста Києва.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

«Вставай, Україно!» не дочекалась активістів...
7 апр. 2013 г.

Кличко зустрівся з представниками компанії...
26 нояб. 2014 г.

На Троєщині водій «Міцубісі» на...
6 февр. 2015 г.
Набираючі популярність...

Як українці годують чиновницьку касту:...
28 апр. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
29 апр. 2025 г.

1060 кацапів подохло минулої доби...
29 апр. 2025 г.
Останні новини
29.04.2025 14:08
Похоронна дипломатія: у Римі світові лідери домагаються миру29.04.2025 11:00
1060 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 29 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі