Київська поліція спільно з Національною гвардією у новороічні свята працюють у посиленому режимі
- Подробиці
- Опубліковано 31.12.2016 18:32
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1464

Напередодні новорічних та різдвяних свят у поліцейському відомстві ведеться активна робота щодо підтримання правопорядку під час проведення цих заходів на території столиці. Вже розгорнуто та організовано діяльність оперативних штабів, налагоджено взаємодію з територіальними підрозділами СБУ, ДСНС, Державною прикордонною службою України, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
З метою ефективного забезпечення охорони публічної безпеки, профілактики правопорушень, органами внутрішніх справ вжито низку додаткових заходів. Зокрема, з 28 по 30 грудня 2016 року у місті проводиться оперативне відпрацювання з попередження і припинення злочинів у Києві, на вулицях Києва, залізничних і автовокзалах, транспортних зупинках, платформах.
Для підтримання громадського порядку залучено майже 1500 співробітників особового складу. З них 200 - військовослужбовців Нацгвардії. Також у новорічні свята на вулиці додатково буде виведено ще 500 співробітників особового складу поліції й Нацгвардії, які в новорічну ніч чергуватимуть біля центральної ялинки, а також в районах міста, де ще знаходяться 11 ялинок.
Поліція закликає громадян не порушувати громадський порядок і брати участь у святкових заходах, дотримуючись вимог чинного законодавства, вести себе цивілізовано, толерантно ставитися один до одного і сприяти правоохоронцям у виконанні їх функцій щодо охорони правопорядку.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
04.11.2025 09:38
Збито та подавлено 92 цілі противника04.11.2025 09:31
840 москалів подохло минулої доби на українській землі03.11.2025 21:29
Справи щодо війни, за якими радимо стежити цього тижняВедучий Ігор Гаврищак і військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 4 листопада


Коментарі