Поліція встановлює обставини вибуху у під'їзді столичної багатоповерхівки
- Подробиці
- Опубліковано 13.01.2017 20:06
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1936
Подія сталася у Дніпровському районі Києва. Внаслідок вибуху чоловік отримав незначні ушкодження. Розпочато кримінальне провадження за фактом замаху на вбивство, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Увечері поліція Києва отримала повідомлення про вибух у під’їзді на вулиці Луначарського. На місці події правоохоронці встановили, що місцевий мешканець 1978 року народження вирішив перевірити поштову скриньку. Коли він її відчинив, то почув підозрілий звук і впав. При цьому пролунав вибух. У результаті чоловік отримав незначні ушкодження.
Експерти-вибухотехніки провели огляд місця події. За попереднім висновком, могла вибухнути граната РГД-5.
Розпочато кримінальне провадження. Слідчі кваліфікують цю подію як замах на вбивство (ст. 15 ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України). Поліція встановлює обставини події.
Фото прес-служби нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

Лошади киевского трюкового театра «Скиф»...
10 сент. 2013 г.

У Києві застрелили адвоката
21 янв. 2017 г.

У Києві перед судом постане...
23 мая 2019 г.
Набираючі популярність...
За український прапор рашисти катують,...
23 авг. 2025 г.

Тактики КДБ та мілких порізів,...
23 авг. 2025 г.
СБУ затримала залізничника-агента фсб, який...
23 авг. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 22 серпня обговорили наступні теми:
Коментарі