​У Шевченківському районі столиці у підвальному приміщенні знайшли труп жінки

За попереднім висновком експертів, смерть жінки настала від удару тупим предметом. Розпочато кримінальне провадження, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


«До чергової частини Шевченківського управління поліції надійшло повідомлення про те, що у підвальному приміщенні будинку на вулиці Кирпоноса померла жінка. На місце події направили слідчо-оперативну групу.

Поліцейські встановили особу померлої, це - 39-річна місцева мешканка. Під час опитування сусідів правоохоронці поспілкувалися зі співмешканцем померлої жінки - 45-річним уродженцем Кіровоградської області. Чоловік розповів, що напередодні вони з дружиною вживали спиртні напої, після чого жінка спустилась у підвал прийняти душ. Там вона нібито втратила рівновагу та впала, не подаючи ознак життя.

Слідчим відділом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання від 7-ми до 10-ти років позбавлення волі. На даний момент проводяться слідчі дії, встановлюються особи, які можуть бути причетні до правопорушення», - йдеться у повідомленні.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 21 березня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2026.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.