У Києві спецпризначенці намагалися арештувати Саакашвілі
- Подробиці
- Опубліковано 09.02.2018 15:43
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1658

До готелю Fairmont, де зараз перебуває Михайло Саакашвілі, прибули спецпризначенці прикордонної служби, які, побачивши, що під готелем на підтримку лідера РНС збираються люди, поїхали з місця. Про це повідомив один з лідерів РНС народний депутат Юрій Дерев’янко, інформує прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі».
«Без рішення суду на території приватної власності не можна робити ніяких дій. Співробітникам готелю силовики представились спецпризначенцями прикордонної служби. В той самий час, коли активісти почали збиратися біля готелю, ці спецпризначенці, погрожуючи автоматами, казали не виходити з машини. Потім вони зібрались і поїхали», - пояснив Дерев’янко.
За словами нардепа, наразі Саакашвілі знаходиться в готелі, незабаром він вийде до журналістів, щоб прокоментувати ситуацію.
Дерев’янко закликав людей бути присутніми біля готелю: «Наразі спецпризначенців тут немає, але вони можуть в любий момент з’явитись, тому зараз важливо людям бути тут».
Готель Fairmont. Фото зі сторінки Facebook
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
09.11.2025 19:05
Щодо «поновлення випробувань» ядерної зброї09.11.2025 09:29
Збито та подавлено 34 ворожі БпЛА09.11.2025 09:22
970 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 9 листопада обговорили наступні теми:


Коментарі