​Поліція Києва розшукує злочинців за озброєний напад на ринку

Двоє невідомих у масках забігли у приміщення адміністрації, здійснили кілька пострілів, забрали гроші і втекли на автомобілі. У результаті події одна жінка отримала поранення ніг. Повідомлення про розбійний напад надійшло до чергової частини столичної поліції близько 13:00. За викликом виїхали патрульні поліцейські та слідчо-оперативні групи Шевченківського та Головного управлінь київської поліції, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Правоохоронці опитали свідків та очевидців і попередньо встановили: двоє осіб у масках і в темному одязі забігли у офіс орендодавців приміщень на ринку, розпочали стрільбу по ногах, забрали сумку з грішми і втекли. З місця злочину зловмисники поїхали автомобілем «ВАЗ», який згодом патрульні поліцейські виявили на вулиці Дегтярівській.

У результаті події одна жінка отримала вогнепальні поранення ніг. Їй надають медичну допомогу.

Відомості внесені до Журналу єдиного обліку Шевченківського управління поліції. На місці працюють сліпо-оперативні групи та кінологи. Вирішується питання щодо правової кваліфікації події.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 17 лютого

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2026.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.