У Києві затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку
- Подробиці
- Опубліковано 07.09.2018 16:23
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1443
Нідерланди засудили громадянина Йорданії за зберігання, збут наркотичних речовин і психотропних засобів, а також за злочини, пов'язані зі зброєю. Однак чоловік подався в біга і опинився на території України.
За інформацією прес-служби Нацполіції України, під час проведення спільних оперативних заходів працівники Департаменту внутрішньої безпеки НПУ та поліції Києва отримали повідомлення про іноземця, який переховується в Україні. Зловмисник намагався уникнути покарання за злочини, скоєні на території Нідерландів.
Оперативники звернулися до Департаменту міжнародного поліцейського співробітництва «Інтерпол», щоб перевірити наявні відомості по зазначеній особі.Інформація підтвердилася.
39-річний громадянин Йорданії у 2008 році був засуджений до тюремного ув’язнення за злочини, пов’язані з наркотиками та зброєю. Чоловік неодноразово притягувався до відповідальності за зберігання і збут у складі групи амфетаміну, кокаїну, гашишу, тенамфетаміну та пігулок Екстазі. Врешті суд виніс обвинувальний вирок, але зловмисник подався в біга.
Ховаючись по різних країнах, зловмисник, поки що невстановленим шляхом, перетнув кордон України і потрапив до Києва. Не маючи легального заробітку, іноземець зумів придбати автомобіль, обжитися житлом та одружився на українці.
Працівники ДВБ НПУ та столичної поліції оперативно встановили місце проживання «гостя» та затримали його. На теперішній час рішенням Шевченківського районного суду міста Києва до йорданця застосовано тимчасовий арешт строком на 40 діб та поміщено до СІЗО.
Тривають заходи щодо екстрадиції затриманого злочинця до Нідерландів та встановлення можливої причетності працівників правоохоронних органів України, які сприяли перетину та проживанню нелегала.
Фото прес-служби Нацполіції України
Також з цієї категорії...

Віталій Кличко: Київська влада повинна...
5 апр. 2012 г.

У центральній частині Києва діятимуть...
5 нояб. 2013 г.

Прокуратура закликає громадян, які постраждали...
26 мая 2015 г.
Набираючі популярність...

Як Зеленський та «триста єврейців»...
10 апр. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
10 апр. 2025 г.

1420 кацапів подохло минулої доби...
10 апр. 2025 г.
Останні новини
10.04.2025 10:31
1420 кацапів подохло минулої доби на українській землі10.04.2025 10:08
Як Зеленський та «триста єврейців» Конституцію ґвалтують09.04.2025 15:12
Чи зможе НАБУ знайти доказову нитку у справі Шила?09.04.2025 09:35
1270 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 7 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі