Оперативники викрили у Києві групу чоловіків за угон мотоциклів та крадіжку
- Подробиці
- Опубліковано 28.02.2019 12:18
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1313

Під час слідчих дій за місцем мешкання зловмисників правоохоронці провели обшуки та вилучили речові докази - транспортні засоби, рації, мобільні телефони та запчастини. За даними фактами слідчі розслідують кримінальні провадження, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Подія трапилася у Шевченківському районі столиці на вулиці Академіка Ромоданова. До поліцейських звернувся чоловік та повідомив, що з гаражного боксу невідомі викрали мотоцикли і запчастини до них.

У ході проведених оперативно-розшукових заходів співробітники карного розшуку Шевченківського управління поліції спільно із оперативниками столичного главку викрили групу осіб, причетних до скоєння злочину.
За місцем мешкання затриманих поліцейські провели санкціоновані обшуки, в ході яких виявили та вилучили речові докази - транспортні засоби, рації, мобільні телефони та запчастини.

Основний фігурант - 31-річний житель Житомирської області - раніше судимий за незаконне заволодіння транспортним засобом, порушення громадського порядку та скоєння крадіжок. Правоохоронці збирають доказову базу про злочинну діяльність ще трьох чоловіків, аби оголосити їм про підозру та притягнути до кримінальної відповідальності.
Слідчим відділом Шевченківського управління поліції розслідуються кримінальні провадження за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) та ч. 3 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Фігуранту повідомлено про підозру у скоєнні злочину, суд обрав йому запобіжний захід - нічний домашній арешт.
Правопорушнику загрожує до дванадцяти років позбавлення волі із конфіскацією майна. На даний час розслідування триває.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
17.06.2026 09:50
Збито та подавлено 97 цілей противника17.06.2026 09:40
1260 кацапів подохло минулої доби на українській землі16.06.2026 11:45
Збито та подавлено 114 ворожих БпЛАВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 16 червня


Коментарі