У Києві затримали водія, який вчинив стрілянину під час дорожнього конфлікту
- Подробиці
- Опубліковано 12.04.2020 19:56
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1964

Учора до поліції надійшло повідомлення про те, що на одній з вулиць столиці на дорозі під час руху невідомий здійснив постріл у вікно автомобіля. На місце події виїхали екіпажі патрульних та слідчо-оперативна група районного управління поліції, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Начальник Дніпровського управління поліції Олександр Кузьмін розповів, що правопорушник обурився тим, що його автівку«підрізала», як йому здалося, інша машина. Тож він наздогнав її, здійснив постріл у вікно та поїхав у невідомому напрямку. Отримавши орієнтування з маркою та номерними знаками автомобіля підозрюваного, патрульні встановили напрямок руху та зупинили втікача на проспекті Соборності.

«Затриманим виявився мешканець Дарницького району, 1981 року народження, який вже потрапляв у поле зору правоохоронців за скоєння хуліганських дій. У ході огляду його автівки експерти виявили та вилучили пістолет, котрий відправили на проведення експертного дослідження», – додав Олександр Кузьмін.

Фігуранта затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі Дніпровського управління поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до семи років тюремного ув’язнення.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
18.06.2026 10:49
Збито та подавлено 216 цілей18.06.2026 10:40
1370 москалів подохло минулої доби на українській землі17.06.2026 09:50
Збито та подавлено 97 цілей противника17.06.2026 09:40
1260 кацапів подохло минулої доби на українській земліРоман Світан розвопів про російські резерви, можливий наступ наприкінці літа та найнебезпечніші напрямки на Донбасі


Коментарі