Поліцейські Києва видворили з України норвежця із кримінальною біографією
- Подробиці
- Опубліковано 14.02.2021 17:38
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3944

Столичні поліцейські каналами Інтерполу отримали інформацію про можливе перебування у Києві іноземця, який, за інформацією поліції Королівства Норвегія, раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за насильницькі злочини. При цьому у своїх соціальних мережах він висловлював наміри скоїти ряд тяжких злочинів на території України, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Столичні оперативники відразу розпочали пошуки іноземця.
«Інформація про його перебування у Києві підтвердилася. Протягом доби оперативники розшукали норвежця: він жив в одному із хостелів. Зважаючи на кримінальну біографію та наміри скоїти тяжкі злочини, до його затримання залучили спецпризначенців полку поліції особливого призначення. Чоловіка доставили до Державної міграційної служби для оформлення адміністративних матеріалів, адже він порушив правила перебування в Україні.


Окрім того, прийняте рішення про видворення норвежця з території України із забороною в’їзду на три роки», - повідомив начальник поліції Києва Андрій Крищенко.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
08.08.2026 21:32
ОАЕ заявили про атаку Ірану на судно ADNOC в Ормузькій протоці08.08.2026 10:58
Збито та подавлено 135 ворожих БпЛА08.08.2026 10:34
1190 кацапів подохло минулої доби на українськійй земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 8 серпня


Коментарі