Після скандалу з офшорами ісландці вимагають відставки прем’єра
- Подробиці
- Опубліковано 05.04.2016 07:43
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1887
«Що ви намагаєтеся зробити? Це абсолютно недоречно», — тільки й сказав прем'єр.
Це рішення прем’єра вивело тисячі людей на протести. Обурені ісландці прийшли до будівлі Альтингу (парламент Ісландії), де вимагали прем’єра покинути свій пост.
Станом на вечір понеділка понад 10 тисяч користувачів Facebook підтвердили свою участь у протестах.

Для довідки: за даними розслідування, Гюннлейгссон мав незадекларовані інтереси в банках країни, які брали під час фінансової кризи державну допомогу. Його звинуватили у приховуванні мільйонів доларів інвестицій в банки країни через засекречену офшорну компанію.
Нагадаємо, 3 квітня журналісти оприлюднили масштабне розслідування про офшори сотень світових політиків, бізнесменів, спортсменів та діячів культури — проект «Панамський архів» (Panama Papers). У скандальний перелік потрапив і український президент Петро Порошенко.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
01.01.2026 15:44
Втрати окупантів у живій силі і техніці за 2025 рік01.01.2026 15:34
Збито та подавлено 176 ворожих БпЛА01.01.2026 15:26
1060 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 30 грудня


Коментарі