Європарламент ставить хрест на вступі Туреччини до ЄС
- Подробиці
- Опубліковано 02.10.2017 23:38
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1561
Референдум про розширення повноважень президента Ердогана переконав Європарламент в тому, що Туреччина не відповідає критеріям членства в ЄС. Переговори про прийняття Туреччини до складу Євросоюзу давно зайшли в глухий кут. А після квітневого референдуму про розширення повноважень президента Ердогана Європейський парламент прийшов до висновку, що Туреччина не відповідає прийнятим в Копенгагені критеріям членства в ЄС, повідомляє Euronews.
«Якщо турецький уряд приступить до введення нової конституції, яка не передбачає поділу влади і не відповідає таким чином Копенгазьким критеріям, то це призведе до формального припинення міжурядових переговорів про вступ Туреччини до Євросоюзу», - заявила Каті Пірі, голландський лівоцентрист, яка має намір голосувати в четвер проти відновлення переговорів.
Разом з тим, Євросоюз має намір вести з цим великим і впливовим сусідом діалог про тісніші відносини.
Дослідник з Брюссельського вільного університету Седа Гюркан нагадує, що Туреччина утримує від переселення в ЄС велику кількість мігрантів:
«Держави-члени хочуть тримати відкритими канали зв'язку і співпраці з Туреччиною, оскільки багато поставлено на карту, - сказала Гюркан. - Туреччина залишається важливим партнером Союзу в сферах економічного співробітництва, боротьби з тероризмом. На столі переговорів - модернізація митного союзу, потік нелегальних мігрантів і біженців в ЄС. Все це - важливі для Союзу досьє».
Як відомо, Європарламент засудив репресії, що проводяться турецькою владою після спроби перевороту рік тому. Євродепутати також висловлюють невдоволення арештами журналістів і спробами остаточно підірвати основи правової держави.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...

Двойной теракт Брейвика, оказывается, можно...
15 авг. 2012 г.

У Європі обрання Трампа назвали...
12 нояб. 2016 г.

Обама пасивно спостерігав за «вбивцею»...
28 дек. 2016 г.
Набираючі популярність...

Чому затримали двох польських арбітрів...
6 авг. 2024 г.

У Києві ліквідовано міжрегіональне наркоугруповання:...
22 июл. 2025 г.

Підозру отримав колишній начальник ТЦК,...
30 июл. 2025 г.
Останні новини
01.08.2025 10:30
Збито-подавлено 44 ворожі БпЛА01.08.2025 10:21
940 москалів подохло минулої доби на українській землі31.07.2025 10:28
Суд над Коломойським - не поспішайте відкорковувати шампаньолу31.07.2025 10:06
Збито-подавлено 291 ціль противника31.07.2025 09:43
Наслідки скорочення строку Трампова ультиматума31.07.2025 09:29
1070 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак і військовий експерт Роман Світан у військовому зведенні обговорили гарячі новини України та світу на 30 липня
Коментарі