Зять Трампа протягом кількох років майже не сплачував федеральних податків
- Подробиці
- Опубліковано 14.10.2018 23:13
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1724

Зять президента Трампа, та старший радник Білого дому, Джаред Кушнер протягом кількох років, ймовірно, майже не сплачував федеральних податків, використовуючи податкову пільгу, відому як податкова амортизація. Остання збільшилась в останні роки завдяки податковій реформі, за яку активно виступала Республіканська партія та сам Дональд Трамп. Про це йдетьсяу матеріалі видання The New York Times, передає «Голос Америки».
За інформацією видання, Кушнер, чиї статки оцінюються у понад 300 мільйонів доларів і який заробив мільйони на нерухомій власності своєї родини, протягом кількох років майже не сплачував федеральних податків.
При цьому видання відзначає, що ніщо не вказує на те, що Кушнер порушив закон.
Як повідомляє The New York Times, Кушнеру вдалося зменшити суму податкових виплат, повідомляючи про амортизацію численних об'єктів нерухомості, що є популярною податковою пільгою, створеною для того, щоб враховувати зношування нерухомості з часом.
У 2015-му Кушнер, пише видання, отримав 1,7 мільйона доларів заробітної платні і при цьому прозвітував до податкової США про майже 8,3 мільйони доларів втрат через «значну амортизацію» нерухомості.
Як відзначає видання, податкова реформа, проголосована Конгресом у 2017-му році, збільшила максимальну податкову пільгу у зв'язку із амортизацією з 500 000 доларів до одного мільйона.
Фото АР
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
24.12.2025 09:49
Збито та подавлено 60 ворожих БпЛА24.12.2025 09:43
1090 кацапів подохло минулої доби на українській землі23.12.2025 10:02
1420 москалів подохло минулої доби на українській земліУ новому випуску ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили головні новини за 21 грудня


Коментарі