США та інші країни звинуватили Китай у кібершпигунстві та нападі на Microsoft Exchange
- Подробиці
- Опубліковано 20.07.2021 11:51
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4433
Європейський Союз, Велика Британія та НАТО приєднались до США у критиці дій уряду Китаю в кіберсфері, а також звинуватили Китай у кібернападі на Microsoft Exchange Server, про який стало відомо в березні 2021 року, йдеться у заявах Білого дому та Державного департаменту США, повідомляє «Голос Америки».
«Уряд Сполучених Штатів поряд із нашими союзниками та партнерами офіційно підтвердив, що кібердіячі, пов‘язані з Міністерством держбезпеки Китаю, скористались із вразливих елементів Microsoft Exchange Server і провели масштабну шпигунську кібероперацію, яка вразила тисячі комп‘ютерів та мереж, які в основному належали жертвам з приватного сектору», - заявив у понеділок держсекретар США Ентоні Блінкен.
У понеділок Міністерство юстиції США оприлюднило звинувачення проти трьох посадовців китайського міністерства, а також хакера-підрядника. Серед прикладів їхньої зловмисної діяльності, яка, за інформацією американського відомства, тривала роками, є і викрадення досліджень з розробки вакцини від вірусу Ебола.
США також звинуватили китайське відомство у створенні «екосистеми злочинних підрядників-хакерів, які виконують як підтримувані урядом напади, так і вчиняють кіберзлочини задля власної фінансової вигоди».
Діяльність таких фінансованих хакерів завдала мільярдних збитків урядам та бізнесу через крадіжку об‘єктів інтелектуальної власності, виплати шантажистам та необхідність інвестувати у кібербезпеку, заявив Блінкен.
У відповідь на посилення кіберзагрози США зміцнюють та модернізують захист своїх систем, наголосили в уряді.
Фото VOA
Також з цієї категорії...

Інтерпол і досі не оголосив...
2 авг. 2014 г.

Польща і Німеччина утворять спільне...
30 июн. 2016 г.

США ввели санкції проти компаній,...
1 сент. 2016 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08:00...
17 сент. 2025 г.

1020 кацапів подохло минулої доби...
17 сент. 2025 г.

Схвалено пакети допомоги від США...
17 сент. 2025 г.
Останні новини
17.09.2025 10:16
Збито та подавлено 136 ворожих БпЛА17.09.2025 09:08
1020 кацапів подохло минулої доби на українській землі16.09.2025 11:16
Збито та подавлено 89 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан з ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 17 вересня обговорили такі теми:
Коментарі