Байден підтримав законопроєкт про допомогу Україні від спікера Палати представників Джонсона
- Подробиці
- Опубліковано 18.04.2024 12:21
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 5887
Президент США Джо Байден підтримав законопроєкт про допомогу Україні, який підготувала Палата представників Конгресу США і який було оприлюднено у середу 17-го квітня. Крім України, яка має отримати понад 60 мільярдів доларів, допомога США виділятиметься Тайваню, а також Ізраїлю, та гуманітарна допомога – сектору Газа, повідомляє Голос Америки.
Загальний пакет допомоги на суму близько 95 мільярдів доларів перебуває на розгляді Конгресу вже близько пів року.
«Я рішуче підтримую цей пакет критично важливої підтримки Ізраїлю та Україні, надання вкрай необхідної гуманітарної допомоги палестинцям у Газі та зміцнення безпеки та стабільності в Індійсько-Тихоокеанському регіоні», – мовиться у заяві президента Байдена, опублікованій на сайті Білого дому.
За словами Байдена, Ізраїль стикається з «безпрецедентними нападами з боку Ірану», а Україна – з «продовженням бомбардувань з боку росії, які різко посилилися за останній місяць».
Байден сподівається, що Палата представників ухвалить пакет цього тижня, і відразу за цим відбудеться ухвалення і в Сенаті, який раніше вже затвердив свою версію законопроєкту.
«Я негайно підпишу цей закон, щоб надіслати світові повідомлення: ми підтримуємо наших друзів і не дозволимо Ірану чи росії досягти успіху», – запевнив президент Байден.
Як зауважують оглядачі, існує реальна можливість, що пакет закордонної допомоги, який американські законодавці не могли ухвалити з жовтня минулого року, нарешті буде схвалений.
«Очікується, що Палата представників США проголосує за надсилання додаткової допомоги Україні та Ізраїлю в суботу ввечері, що може забезпечити важливу підтримку американським союзникам у розмірі 95 мільярдів доларів і покласти край місяцям бездіяльності Конгресу», – написав кореспондент газети Financial Times Крістофер Міллер у своєму твіті.
Майк Джонсон. Фото Reuters
Також з цієї категорії...

Обама підписав закон про нові...
18 дек. 2014 г.

Трамп заборонив в’їзд сирійським біженцям...
29 янв. 2017 г.

Трамп бореться за рейтинг? -...
4 апр. 2017 г.
Набираючі популярність...

Президент ФІФА перевірить футбольну інфраструктуру...
13 нояб. 2024 г.

Саміт «Виклики сьогодення» – відбувся!
22 февр. 2025 г.

Поліція Києва викрила 23-річного юриста,...
8 сент. 2025 г.
Останні новини
09.09.2025 09:52
Збито та подавлено 60 ворожих БпЛА09.09.2025 09:47
950 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак і військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 8 вересня
Коментарі