«Батьківщина» вимагає пояснити – на яких підставах Тимошенко планують вивезти з лікарні
- Подробиці
- Опубліковано 07.08.2012 11:12
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2650
Рада Об’єднаної опозиції «Батьківщина» розуміє, що такі відчайдушні та протизаконні плани режиму викликані його повною безпорадністю. Незабаром відбудеться засідання Європейського суду з прав людини у справі Юлії Тимошенко, який уже визнав наявність в Україні політично вмотивованих переслідувань, ухваливши рішення про незаконність арешту ще одного політв’язня, Юрія Луценка. Тож очевидно, що влада поспішає «навішати» на лідера опозиції будь-які абсурдні звинувачення, аби тільки Юлія Тимошенко не вийшла на свободу та не взяла участь у виборах. Однак така політика не приносить владі дивідендів: уже зараз соціологія демонструє, що «Батьківщина» перемагає Партію регіонів.
З огляду на провокації щодо лідера Об’єднаної опозиції «Батьківщина» члени Ради об’єднаної опозиції «Батьківщина», керівники двох опозиційних фракцій направили депутатське звернення до Генерального прокурора України Віктора Пшонки з вимогами:
по-перше, підтвердити або спростувати інформацію щодо вивезення Юлії Тимошенко з харківської ЦКЛ № 5, де вона проходить лікування;
по-друге, повідомити, куди і з якою метою планують вивозити лідера опозиції, не завершивши її лікування;
по-третє, забезпечити виконання розробленої німецько-українською комісією схеми лікування, яка передбачає щонайменше 8 тижнів, протягом яких для Юлії Тимошенко не повинно створюватися ніяких додаткових зовнішніх стресових ситуацій, в тому числі проведення судових процесів або позапланове вивезення в невідомому напрямку.
Ми переконані, що брудні зусилля влади з катування та дискредитації лідера будуть зупинені, а Юлія Тимошенко вже незабаром опиниться на волі, повідомляє byt.com.ua.
Також з цієї категорії...

Обвинувальний акт організаторам «другої руської...
4 янв. 2016 г.

Расследовать убийство Бузины будут в...
15 февр. 2016 г.

В Україні ліквідували пенітенціарну службу
18 мая 2016 г.
Набираючі популярність...

Схвалено пакети допомоги від США...
17 сент. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
18 сент. 2025 г.

930 москалів подохло минулої доби...
18 сент. 2025 г.
Останні новини
18.09.2025 10:30
Збито та подавлено 48 ворожих БпЛА18.09.2025 10:16
930 москалів подохло минулої доби на українській землі17.09.2025 10:16
Збито та подавлено 136 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан з ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 17 вересня обговорили такі теми:
Коментарі