Провідні юристи створили Комісію з розслідування порушень прав людини в Україні
- Подробиці
- Опубліковано 28.01.2014 22:50
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 6812
Найавторитетніші фахівців у галузі права та колишні політв’язні створили Комісію з розслідування порушень прав людини в Україні. Вони збиратимуть докази для міжнародного трибуналу за фактами порушення прав людини під час мирних протестів в Україні.
Прес-конференція з її засновниками відбудеться 29 січня 2014 року об 11.00 в прес-центрі Національної спілки журналістів України (вул. Хрещатик, 27-А).
Комісія формуватиме «Чорну Книгу» порушень прав людини, сприятиме відновленню порушених прав громадян, надаватиме об’єктивну оцінку подіям, що відбуваються у суспільстві.
Учасники: Володимир Василенко, Надзвичайний і Повноважений посол України, професор НаУКМА, д.ю.н., суддя міжнародного трибуналу щодо колишньої Югославії,
Олег Березюк, голова Українського юридичного товариства,
Євген Сверстюк, доктор філософії, дисидент, колишній політв’язень, учасник Ініціативної групи “Першого грудня”,
Микола Сірий, кандидат юридичних наук, кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України.
Володимир В`ятрович, кандидат історичних наук, активіст Громадського сектора Євромайдану.
На прес-конференції учасники повідомлять про первинні завдання та напрями діяльності Комісії, її персональний склад, структуру керівних органів, а також механізм співпраці з громадськістю.
Також з цієї категорії...

СБУ забороняє сумчанину святкувати День...
20 авг. 2013 г.

Прокуратура м. Києва затягує розгляд...
23 апр. 2015 г.

До лікарняної палати Ігоря Мосійчука...
27 нояб. 2015 г.
Набираючі популярність...

Поліцейські Києва затримали учасників стійкого...
5 мая 2025 г.

Поліція Києва спільно з СБУ...
6 мая 2025 г.

У Києві поліцейські затримали працівника...
7 мая 2025 г.
Останні новини
09.05.2025 09:38
1300 кацапів подохло минулої доби на українській землі08.05.2025 08:42
1200 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ВСУ в запасе и военный эксперт Роман Свитан вместе с ведущей Ириной Узловой обсудили самые горячие новости
Коментарі