В Одесі знищують автівки підприємців з «Привозу»
- Подробиці
- Опубліковано 09.10.2012 15:57
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2544
Працівники МНС, котрі прибули на місце події, не змогли врятувати від полум’я салон та мотор машини - вони повністю згоріли.
Очевидці події стверджують, що першим загорілося саме колесо машини.
Нагадаємо, що 24 вересня невідомі особи спалили автомобіль марки Mercedes іншого підприємця з ринку «Привоз» - Альтаіба Мутасіма.
Обидва підприємці неодноразово заявляли про погрози на їхню адресу.
Зокрема І. Бессонов стверджував: «Підприємцям відверто погрожують, заявляючи, що після 28 жовтня всім тим, хто нарікав, згадають куди і до кого ви ходили зі скаргами».
Голова ВК «Наступ» Р. Секела пояснив, що «підприємців намагаються таким чином залякати за розголос проблеми незаконного підняття орендних ставок на ринку та поборів, які постійно збирають з підприємців», - повідомляє прес-служба Всеукраїнського комітету «Наступ».
Також з цієї категорії...

Виконавців і міліція знищили базарчик...
18 апр. 2012 г.

Керівник контролюючого органу з фальшивим...
20 мар. 2013 г.

У Василькові провокатори намагаються зірвати...
5 дек. 2013 г.
Набираючі популярність...

«Диктатори бояться правди» - західні...
26 февр. 2025 г.

Цікаво, коли Трамп заявить, що...
5 мар. 2025 г.

Про переговори у Джидді: зі...
12 мар. 2025 г.
Останні новини
16.03.2025 10:35
1400 кацапів подохло минулої доби на українській землі15.03.2025 09:32
1180 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 16 березня обговорив наступні актуальні теми:
Коментарі