​У держзраді януковича суд оголосив перерву

Оболонський районний суд Києва, який 4 травня розпочав підготовче засідання з розгляду справи про державну зраду біглого президента України віктора януковича, оголосив перерву до 10-ї години ранку 18 травня. Відповідно до рішення суду, перерву, зокрема, оголосили для організації відеоконференції за участі самого обвинуваченого в судовому засіданні, повідомляє Радіо Свобода.


«Захисту будуть надані можливості для проведення відеоконференції обвинуваченого віктора януковича з Оболонським райсудом Києва. Це рішення прийнято для реалізації сторонами, зокрема обвинуваченим, своїх прав бути присутнім на судовому засіданні, як того вимагає Європейський суд з прав людини», – сказав суддя Владислав Дев’ятко.

Водночас, як повідомила сторона захисту, адвокати януковича подали клопотання про детальну перевірку складу суддів у справі на предмет «впливу» на них з боку Генпрокуратури України.

Нагадаємо, віктор янукович є фігурантом кількох кримінальних справ в Україні, зокрема, щодо перевищення ним повноважень від листопада 2013-го до лютого 2014 року, щодо масових убивств активістів Майдану, а також за фактом захоплення ним державної влади 2010 року. Наразі жодне з цих проваджень не розглядається у судах по суті.

Фото з прямої трансляцї Радіо СвободаКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты атаковали нашу страну в основном «шахедами» - 17 беспилотников типа «Шахед-136/131» целились по нашей инфраструктуре

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.