Суд отримав апеляційну скаргу у справі про притягнення до адміністративної відповідальності Міхеіла Саакашвілі
- Подробиці
- Опубліковано 05.10.2017 19:40
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1509

На розгляд до Апеляційного суду Львівської області надійшла справа про притягнення Саакашвілі Міхеіла Ніколозовича до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 204-1 КУпАП за апеляційною скаргою адвоката Галабали Маркіяна Васильовича на постанову Мостиського районного суду Львівської області від 22 вересня 2017 року, повідомляє «Судова влада» з посиланням на сайт Апеляційного суду Львівської області.
Про результати розгляду апеляційної скарги буде повідомлено додатково.
Примітка.
Саакашвілі Міхеіла Ніколозовича визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 204-1 КУаАП та призначено йому адміністративне стягнення у вигляді штрафу в дохід держави в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3 400 грн.
Фото UkrMedia
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
07.03.2026 10:40
Збито та подавлено 19 ракет та 453 ворожих БпЛА07.03.2026 10:17
1473-тя доба повномасштабної війни: ситуація на фронтіПолковник ЗСУ в запасі, військовий експерт Роман Світан із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 9 березня обговорили актуальні новини


Коментарі