Під час суду над Миколою Коханівським до судової зали силовики пустили газ
- Подробиці
- Опубліковано 24.10.2017 10:38
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2041

Вчорашній суд над командиром добровольчого батальйону ОУН Миколою Коханівським. «Міліція» застосувала силу - українці розгромили суд. Про це пише на своїй сторінці Фейсбук Павло Вороблевський:
«У залі суду зірвалось обрання запобіжного заходу для лідера «Добровольчого руху ОУН» Миколи Коханівського, «міліція» застосувала силу проти українців, які блокували його вивезення в ізолятор тимчасового утримання.
Суд блокували у зв’язку із рішенням продовжити утримування Коханівського за гратами до наступного засідання. Українці стверджують, що строки для утримування Коханівського вийшли і тому заблокували вхід до зали суду зсередини, щоб не допустити його вивезення.
«Міліція» застосувала газ проти українців і от що вийшло», - пише Павло Вороблевський, який також виклав відео штурму судової зали силовиками.
Відео наслідків штурму судової зали також опублікував на своїй сторінці Фейсбук нардеп Ігор Луценко.
Як повідомляє на своїй сторінці Фейсбук Ганна Сінькова (Лисиця), затримано усіх, хто був у залі.
Фото з відеоролика на Facebook
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
23.04.2026 10:02
Збито та подавлено 139 ворожих БпЛА23.04.2026 09:56
Минулої доби українські воїни вбили 1100 кацапів22.04.2026 20:27
Європейська ганьба УкраїниВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 22 квітня


Коментарі