Охоронець януковича повідомив у суді, хто надав транспорт для втечі екс-президента
- Подробиці
- Опубліковано 25.01.2018 16:04
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1524
Увечері 23 лютого 2014 року віктор янукович в Криму зустрічався з секретарем Ради Національної безпеки та оборони Андрієм Клюєвим, міністром внутрішніх справ Віталієм Захарченком, главою СБУ Олександром Якименком та начальником Генштабу ЗСУ Юрієм Ільїним. Про це під час допиту в Оболонському райсуді Києва розповів екс-охоронець януковича, повідомляє Hromadske.ua.
У ніч з 21 на 22 лютого 2014 янукович на двох гелікоптерах в супроводі охорони з Межигір'я вилетів до Харкова, вони прибули до Харківської облдержадміністрації, де їх зустрів Михайло Добкін, який і надав їм транспорт для подальшого пересування.
Раніше у справі про державну зраду януковича допитали екс-главу МЗС Андрія Дещицю, спікера Ради Андрія Парубія, а також міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та екс-прем'єр-міністра Арсенія Яценюка.
Також суд у справі януковича допитав чотирьох охоронців екс-президента.
У грудні минулого року суд ухвалив рішення про виклик на допит президента Петра Порошенка та інших високопосадовців як свідків у справі про держзраду екс-президента віктора януковича.
Фото Укрінформ
Також з цієї категорії...

Суд признал пожизненное заключение Пукача...
6 янв. 2016 г.

Ограничение к правосудию воплотилось уже...
9 окт. 2017 г.

Мостиський суд закрив справу проти...
7 янв. 2018 г.
Набираючі популярність...

СБУ затримала дезертира на адмінкордоні...
8 мая 2017 г.

СБУ зобов'язали відкрити кримінальну справу...
6 нояб. 2017 г.

Фізичні особи-підприємці на пенсії мають...
27 апр. 2018 г.
Останні новини
15.09.2025 20:04
Україна розвертається до Китаю?15.09.2025 10:58
Збито та подавлено 59 ворожих БпЛА15.09.2025 09:02
910 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Владислав Соловйов та полковник ЗСУ в запасі, військовий експерт Роман Світан обговорили останні новини
Коментарі