За п’ять хвилин українське «правосуддя» відмовило Тимошенко у скарзі по «газовій справі»
- Подробиці
- Опубліковано 08.06.2011 19:57
-
Автор: КЗ Конфлікти і закони
- Переглядів: 2260
Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що процедура прийняття ухвали Апеляційним судом Києва свідчить про замовний характер відмови суду у задоволенні скарги на порушення "газової" кримінальної справи.

"Суд за п’ять хвилин зміг не тільки вивчити всі обставини, не тільки проаналізувати всю нашу аргументацію, за п’ять хвилин він встиг прийняти рішення і надрукувати. Це – обличчя українського правосуддя", - заявила Юлія Тимошенко у середу журналістам після засідання суду, повідомляє її персональний сайт.
Вона звернула увагу представників ЗМІ на те, що суд перебував у нарадчій кімнаті всього кілька хвилин.
"Це говорить про те, що суд в нарадчій кімнаті нічого не вирішував, що все було вирішено далеко до того, як почалося це засідання. Це значить, що всі рішення суду були написані заздалегідь. Бо за п’ять хвилин надрукувати, осмислити, підготувати рішення, порадитися в нарадчій кімнаті – треба хоча б годину. І то замало для такої справи", - переконана Юлія Тимошенко.
У свою чергу, захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко додав, що про замовний характер негативного рішення Апеляційного суду свідчить і відсутність аргументації з боку представників обвинувачення.
"Будь-яких аргументів, будь-яких пояснень, будь-яких розумних доводів від прокурора не пролунало практично з жодного питання, незважаючи на те, що кожен рядок в постанові був спростований у виступі Юлії Володимирівни", - зазначив він.
"Це теж є яскравим свідченням того, що в принципі немає у нас прокуратури незалежної, немає у нас незалежного суду. Суд не захотів звертати на це увагу, суд вирішив сховатися за формальними надуманими ознаками, які абсолютно не відповідають вимогам закону", - підсумував Сергій Власенко.
Також з цієї категорії...

Чергове печерське чудилище виходить на...
5 авг. 2011 г.

Тимошенко відмовилася від судової вистави...
22 дек. 2011 г.

Опозиція вимагає звільнення суддів, які...
22 июн. 2012 г.
Останні новини
02.07.2025 11:10
Знешкоджено 79 ворожих БпЛА02.07.2025 11:01
1110 москалів подохло минулої доби на українській землі01.07.2025 09:43
Знешкоджено 47 ворожих БпЛА01.07.2025 09:34
970 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 29 червня обговорили наступні теми:
Коментарі