Трохи про колорадську ідейність

mariupol shkiryak

 
На своїй сторінці у Фейсбук цікаву аналітику і спостереженні наводить Зорян Шкиряк


«Важливо з Донбасу. В Маріуполі продовжується вербування і озброєння проросійських бойовиків. За нашою підтвердженою інфою, наразі, роздано вже понад 500 стволів! Власне, бандити роздають його практично усім, за паспортом і короткою співбесідою щодо «колорадськоі ідейності»... Потім, беруть контакт, виводять на «старших» і дають розпорядження: куди, коли, що і як. Ну і бабло. Саме тому, більшість з них не ідейні, а тупо «заробітчани». Просто. іншої можливості хоч якось вижити для себе не знайшли. І це страшна, але об'єктивна проблема. Суцільний депресняк і повальна бідність людей, на межі цілковитого зубожіння. А от реально активних і готових до війни за гроші сепаратів, там до 200 осіб. Звичайно, це теж дуже не мало. В основному асоціальні, кримінальні елементи та відверті відморозки. Вони справді «без башні», дуже небезпечні.

Під контролем ФСБ, керують усім цим процесом місцеві кримінальні авторитети. При цьому, їхні угрупування постійно ворогують і влаштовують розборки між собою. Між ними точиться боротьба за сфери впливу та лояльність Кремля. Тут є три основних злочинних групи. Прізвища організаторів та можливі джерела їхнього фінансування ми з'ясували. Повідомимо за потрібним адресатом. Хоча, я гадаю, що напевно вже все знають. Далі.

Поки поновлення бойових дій нема, але ситуація в місті дуже складна, гнітюча і напружена. Це відчувається навіть у повітрі. Не припиняються випадки мародерства та пограбувань. Криміногенна ситуація - мрак. Крім усього, бандити змушують усіх таксистів повідомляти про всі переміщення та «підозрілих» осіб у місті. За відмову - б'ють, можуть відібрати авто, гроші, погрожують родинам, навіть вбивством.

Про міліцію помовчу... Після 9-го травня, знову є питання... Мешканці розгублені і багато хто просто не розуміє, що відбувається, куди і до кого бігти. З нормальним проведенням виборів також є серйозне питання. Зрештою, якогось зрозумілого сценарію у колорадів нема, діють ситуативно, хоча й доволі організовано. Головна мета - зрив і недопущення президентських виборів. Вчора, терористи хотіли змусити мера Маріуполя Хотлубея піти у відставку, щоб обрати «народного» і він був готовий підкоритися. Втім, хтось їх переконав, що він має підписувати важливі соціальні платежі і вони поки що питання відклали, щоб ще більше не збурювати пенсіонерів і бюджетників.

По суті, бандити тримають все місто в тотальному страху, як заручників. Крок вліво, крок вправо - постріл. Десь так.

Але є й один позитив. Не дивлячись на цей кривавий шабаш, тут є справжні патріоти, готові до активних дій. І повірте, їх не мало. Просто, потрібна чітка і зрозуміла стратегія, сплановані та скоординовані дії у протистоянні терористам. Здебільшого, виступають за жорсткий варіант, хоча є розуміння щодо мирних жителів, а це проблема. Отже, треба думати.

Ну, а ми, як завжди, в строю зі своїми друзями соратниками і побратимами. Надійно! З вірою в Бога, здолаємо!

Слава Україні!»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 6 лютого

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2026.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.