​Усі події сьогодення визначені подіями давно минулої епохи

Ми ніколи не переможемо - якщо не піддамо самі себе самокритиці, у тому числі - історичній. Адже УСІ події сьогодення, коли немає мирного рішення внутрішнього конфлікту «влада - населення» визначені подіями давно минулої епохи - сто років тому і трохи пізніше.


Україна зшита з уламків імперій та держав, які самі зазнали втрат, у тому числі територіальних та по населенню.

І усі ці уламки були ПІД владою іноземних держав, де українське населення добросовісно виконувало свою роль працівника та воїна... в чужих інтересах. Це - проблема не влади, а саме населення України, яке має винятково низьку здатність до самоорганізації та самодисципліни. Не вдавалося, як у інших країнах, створити армію (як в Туреччині, Польщі, Фінляндії, Ізраїлі - балтійських державах). Можна також згадати, що Америка (колишні англійці на 70%!) воювали з англійським королем саме у складі АРМІЇ, а не окремих селянських загонів, як у нас під час громадянської війни та одразу після. Ця стихійна бунтівщина весь час підводила українців через ту саму нездатність до самоорганізації та самодисципліни, самообмеження. Краще, що було - УПА, яке силоміць примушувало об’єднуватися інші загони або були б знищені лідери розколу. Але і вона, УПА, залишалася сільською, чисто партизанською армією.

Щодо Голодомору: час визначатися про причини його та можливістю його проведення в 1933 році.

Адже в час незалежності була і є популярною тезою те, що «росія занапастила Україну. І якщо ми отримали незалежність - то події подібно Голодомору - неможливі!». Ця маячня була вигідною тій частині «націонал-патріотів» та «націоналістів», які залюбки почали співробітничати з колишньою партноменклатурою у визискуванні власного населення і які стали розкошувати у вишиванках та часто з оселедцями на головах.

Але ж, не заперечуючи роль БІЛЬШОВИЦЬКОЇ росії, потрібно нагадати, що Голодомор можливий і від співвітчизників - як в Кампучії, наприклад, чи Китаї часів «культурної революції».

З іншого боку - такий широкомасштабний Голодомор був би неможливий - якби більшовикам ПОВСЮДНО не вдалося розколоти село - на тих, хто грабує - і кого грабують. У Польщі таке зробити не вдалося. В Узбекистані під час революції дехкани ПОВЕРТАЛИ НАЗАД те, що більшовики давали дехканам від награбованого - там теж Голодомору не було.

Тепер уявіть собі - що колгоспів ще НЕ було - потрібно було витрусити кожну окрему комору, знайти КОЖНУ схованку. Оточити КОЖНЕ місто від голодуючих селян силовиками. Але подивіться на мапу: в Україні БАГАТО міст - усі оточити - не вистачило б ніяких червоноармійців! Так що левова частка втрат - за рахунок сприяння ВЛАСНИХ співвітчизників. Як взагалі технічно, технологічно це можна уявити? Виявляється, це стало можливим.

ТЕПЕР усі не вірять у всі ознаки трагедії від власних співвітчизників від Порошенка та Ющенка. Останній - «справжній українець» - хто заперечуватиме? Забужко його активно підтримувала...

Так що чергова трагедія буде заслуженою - якщо не визнаємо як істину, що внутрішній олігархічний ворог ГІРШЕ зовнішнього - бо зовнішній ворог не насмілився б на авантюру без надзвичайної слабкості української держави та ще більшу слабкість українського суспільства.

Саме тому надзвичайно легко розколювати українське суспільство з пропагандистськими закидами «а хто потім», «а що потім?» - бажаючи почути лише «та ніхто!!!».

Вмирайте, якщо так!

Ще раз - як перед Голодомором було багато ознак біди, що насувалася - так і зараз багато таких ознак майбутньої біди. А від наших людей - «якось воно буде!».

Судова система навіть не потребує детального аналізу - готується КАРАЛЬНА СИСТЕМА влади. Як поліція під владою олігархії не може не бути каральною, так і армія під орудою проросійських військових керівників не може не бути деморалізованою. Деморалізована армія - кінцева мета олігархічної влади. Але суто каральні війська - краще годуються, забезпечуються та готуються до придушення народу. Так що «наш хлопчик» в нацгвардії та СБУ може стати ворожим солдатом проти народу - якому одного разу накажуть стріляти. Військовики в каральних військах та каральних органах - проти нації та народу.

Приклад - формування з силовиків парамілітарних формувань «тітушок» (чи «петюшок» - кому як подобається).

Цікаво мені - чи погодиться Саакашвілі стати «підставною особою» української революції? Адже епопея з проривом - це ВПРОВАДЖЕННЯ у наш мозок «нового справжнього лідера». Вся справа у тому - чи погодиться він сам на цю ворожу ганебну роль?

Час покаже.

Вже зараз все залежить від особистостей в активній меншості, а не населення взагалі.

Шкода - що потенційні лідери Майдану вже полишають Україну як мачуху, яка не любить своїх дітей. Кращих.

Станислав Овчаренко, facebook.com

Фото commons.wikimedia.orgКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

На сьогодні є тільки дипломатичне врегулювання конфлікту на Донбасі. Але українська армія має готуватися і до наступу

подробнее

Опрос

Ваше ставлення до введення в Україні латиниці замість кирилиці?

Конфликты и законы © 2008-2021.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.