У Верховній Раді не хочуть відправляти «Беркут» у непотріб
- Подробиці
- Опубліковано 20.12.2012 21:45
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2022
Співавторами постанови є депутати від опозиції Роман Забзалюк, Юрій Одарченко, Володимир Бондаренко, Ірина Луценко, Андрій Парубій та Геннадій Москаль.
Цією постановою, зокрема, передбачається визнати таким, що не відповідає Конституції і законам України діяльність підрозділів «Беркут», котрі «на чинному етапі застосовуються МВС України не за своїм призначенням і фактично підміняють та дублюють функції інших підрозділів, що входять до структури МВС та спецчастин внутрішніх військ МВС України».
У постанові також вказано, що утримання підрозділів «Беркут» є суттєвим обтяженням для бюджету України і тому є невиправданим і неефективним. Зокрема, авторами документу зазначено, що у випадку прийняття постанови щорічно буде економитися 600 млн. грн. бюджетних коштів.
Також Поставною передбачено розформування підрозділу до 30 березня 2013 року та окремим пунктом в постанові вказано, що у зв’язку з чисельними фактами ігнорування співробітниками «Беркуту» Закону України «Про міліцію», а також порушення ними прав і свобод громадян України, весь особовий склад підрозділу «Беркут» має бути звільнено без права працевлаштування в органах МВС та СБУ протягом 10 років з моменту звільнення.
Але попри те, що авторами постанови було дотримано всіх вимог відповідно до Регламенту Верховної Ради України, необхідних при подачі законопроектів, поки в реєстрації було відмовлено. Тому автори постанови не збираються миритися зі свавіллям чиновників Апарату Верховної Ради і наполегливо вимагають зареєструвати її.
Водночас, цими ж народними депутатами України також реєструється Постанова «Про утворення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України щодо здійснення перевірки діяльності спеціальних підрозділів та частин спеціального призначення Міністерства внутрішніх справ України», повідомляє прес-служба «ВО Батьківщина».
Також з цієї категорії...

Марія Матіос переконана, що Януковича...
24 дек. 2012 г.

Пленарні засідання Верховної Ради України...
10 апр. 2014 г.

Остаточне рішення ТСК щодо ситуації...
7 дек. 2015 г.
Набираючі популярність...

А що, війна - не...
25 апр. 2025 г.

Черговий економічний рекорд у зростанні...
25 апр. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
26 апр. 2025 г.
Останні новини
26.04.2025 09:12
1110 москалів подохло минулої доби на українській землі25.04.2025 22:05
Черговий економічний рекорд у зростанні цін в Україні...25.04.2025 19:24
А що, війна - не для всіх турбота?25.04.2025 08:36
1170 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим 24 Каналу у воєнному зведенні за 25 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі