На керівника виборчого штабу «УДАР» тиснуть обухівським УБОЗом
- Подробиці
- Опубліковано 06.03.2012 19:10
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2303
Влада намагається вплинути на хід і результати виборів Обухівського міського голови, які повинні відбутися 18 березня цього року. Про це заявляють у Київській обласній організації партії «УДАР».
У партії наголосили, що сьогодні керівника їхнього виборчого штабу в Обухові, депутата міської ради Володимира Геращенка викликали в Київське обласне управління УБОЗ з метою «проведення роз’яснювальної роботи». В «УДАРі» назвали це методом тиску і втручанням у виборчий процес.
«Володимир Геращенко є керівником виборчого штабу і довіреною особою кандидата від «УДАРу» на посаду Обухівського міського голови Анатолія Шафаренка. Його виклик в міліцію – яскрава демонстрація того, що влада боїться кандидата від опозиції і шляхом залякування, погроз, відмов у реєстрації членів ДВК намагається вплинути на виборчий процес. Тож про чесні і демократичні вибори в Обухові говорити не приходиться», – зазначив голова Київської обласної організації «УДАРу» Олег Велікін.
У свою чергу заступник голови партії «УДАР» Артур Палатний вважає, що виборчий процес в Обухові є репетицією перед виборами до Верховної Ради. «Сьогодні на виборах міського голови Обухова проти партії «УДАР» застосовується силовий сценарій, рейтингових кандидатів знімають з реєстрації. Влада відверто відпрацьовує методи, за допомогою яких планує проводити майбутню парламентську кампанію», – переконаний політик.
У Київській обласній організації «УДАРу» також додали, що одночасно із сьогоднішнім «допитом» їхнього однопартійця, Київський обласний адміністративний суд відхилив позовну заяву партії щодо відмови у реєстрації членів ДВК. Таким чином, під час виборів в Обухові у жодній виборчій комісії не буде представників «УДАРу».
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
14.11.2025 12:19
Збито та подавлено 419 цілей противника14.11.2025 12:11
1040 кацапів подохло минулої доби на українській землі13.11.2025 19:29
Факом по смартфону. Вилазимо з помиральної ями. Нам своє робити13.11.2025 19:09
Справжня криза влади ще попереду12.11.2025 22:03
ЗеМіндіч, або Як відрізати голову, що згнила?Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Андрієм Штангрет у воєнному зведенні за 13 листопада обговорили наступні теми


Коментарі