Через міфічні борги «Київенерго» Черновецький закладе другу половину Києва?
- Подробиці
- Опубліковано 28.04.2009 17:41
-
Автор: Конфлікти і закони
- Переглядів: 5732

Ситуація з новим боргом «Київенерго» у 992 мільйони гривень створена штучно. По-перше, приймаючи бюджет Києва, міська влада мала передбачити кошти на компенсацію різниці в тарифах у повному обсязі, оскільки це вимога норм закону. А їх невиплата є фактично грою у піддавки з боку міської влади. Приклад - взяття кредиту в двох банках за для погашення заборгованості «Київенерго» перед НАК «Нафтогаз України» у сумі 900 мільйонів гривень.
«Гроші перераховані, але від цього борговий тягар не зник. Замість того, щоб розібратися, звідки взялась нова сума, більшість Черновецького готова піднімати тарифи ледве не кожен місяць. Через таку безхазяйність, кияни платять за комунальні послуги на 71-100% більше, ніж два роки тому. На черзі – новий стрибок на 40 відсотків, адже мораторій на підвищення тарифів командою влади було знято. Це справжній грабіж та шантаж киян за для однієї мети – отримання нового «траншу» грошів й переведення їх власниками монополіста «Київенергохолдингу» в офшорні зони», - заявляють в Блоці Віталія Кличка.
Блок Віталія Кличка наполягає на проведенні незалежного аудиту компаній «Київенергохолдингу», аби розібратися, як формуються тарифи та звідки виникають такі міфічні борги. У подальшому – ліквідація цієї компанії та повернення комунальних підприємств у власність громади. Якщо цього не буде зроблено, то Київ знову візьмуть у заручники, і не виключено, що через взяття нового кредиту закладуть все, що в столиці залишилось. Тому єдиний вихід в цій ситуації – відставка Черновецького з посади міського голови та голови КМДА.
Також з цієї категорії...

Якщо блок Черновецького прийде у...
17 июл. 2009 г.

Журналістська Медіа-профспілка виключила зі своїх...
14 авг. 2014 г.

НАБУ розпочало службове розслідування проти...
6 февр. 2019 г.
Набираючі популярність...

WSJ: Без підтримки Тимошенко Ющенко...
3 сент. 2012 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
6 июл. 2025 г.

1180 москалів подохло минулої доби...
6 июл. 2025 г.
Останні новини
06.07.2025 18:58
Фронт майже не рухається, і це добре06.07.2025 10:33
Знешкоджено 117 ворожих БпЛА06.07.2025 10:27
1180 москалів подохло минулої доби на українській землі05.07.2025 12:56
МЗС Польщі протестує проти російських нападів на українцівПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 6 липня обговорили такі теми:
Коментарі