Гриценко попереджає про корупційний розпродаж оборонних підприємств
- Подробиці
- Опубліковано 03.10.2012 08:28
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2916

Журналістам він прокоментував наміри уряду приватизувати понад тисячу підприємств, у тому числі – оборонно-промислового комплексу.
«В них зараз є більшість, вони можуть прийняти такий законопроект в будь-який момент без обговорення одразу і в цілому, і за 15 хвилин Янукович його підпише. Чи можливо це зупинити? Можливо. Буде в нас більшість – зупинимо», - запевнив Анатолій Гриценко.
Він також нагадав про ще один документ, через який навіть судився з Литвином.
«Законопроект №10034 дає можливість Саламатіну через підконтрольний йому Укроборонпром, не рахуючись з позицією Верховної Ради і навіть уряду, безконтрольно здавати в оренду і розпродавати оборонні підприємства. Цей законопроект торкається змін до бюджету на 820 млн. Вирішили списати борги оборонних підприємств для того, щоб приватизувати необтяжених боргами. І це вже – мільярди. Я назвав цей законопроект корупційним і злочинним», - заявив голова Комітету.
За словами Гриценка, законопроект був прийнятий з порушеннями Конституції і законів.
«Як голова профільного Комітету з питань нацбезпеки та оборони я його не підписував. Не радив і спікеру, попередив про порушення, загрозу національним інтересам і безпеці в мільярдних обсягах. Уряд взагалі побоявся письмово висловити свою позицію щодо законопроекту. Очевидно, команда йде згори», - зазначив Гриценко.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
18.05.2026 10:26
Збито та подавлено 4 ракети та 503 ворожих БпЛА18.05.2026 10:17
1220 кацапів подохло минулої доби на українській землі17.05.2026 11:01
Збито та подавлено 279 ворожих БпЛА17.05.2026 10:55
1170 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 17 травня


Коментарі