Громадська ініціатива «Тарифна мобілізація» звернулась до Яценюка

tarifna mobilizatsiya

 
На сторінці Фейсбук громадської ініціативи «Тарифна мобілізація» з’явилося звернення українців до премєр-міністра України Арсенія Яценюка, викликане необгрунтованим вибухом комунальних тарифів.


«Конфлікти і закони» наводять повний текст звернення до прем'єр-міністра України:

Шановний Арсенію Петровичу!

Всеукраїнська громадська організація «Спілка власників житла України», громадська організація «Публічний аудит», започаткована ними громадська ініціатива «Тарифна мобілізація» та 5000 громадян України, що долучились до неї,

ЗАЯВЛЯЄМО:

1. Діючі тарифи на послуги централізованого опалення (без лічильників), затверджені постановою НКРЕКП від 17.10.2014 № 146, є необґрунтованими і несправедливими, оскільки встановлені на підставі завищених норм тепловитрат на 1 м2, які вдвічі вищі за максимальні норми тепловитрат, передбачених Державними будівельними нормами України ДБН-в.2.6-31:2006, затвердженими наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 09.09.2006 № 301.

2. Застосовані в Україні норми тепловитрат на підставі застарілих «Норм та вказівок по нормуванню витрат палива та теплової енергії на опалення житлових та громадських споруд, а також на господарсько–побутові потреби в Україні» КТМ 204 України 244-94, затверджених Держжитлокомунгоспом України 14.12.1993 року та розроблених на підставі норм та рекомендацій 1979–1987 років, за своїми показниками співпадають, а в деяких випадках перевищують діючі місячні норми тепловитрат в Якутії Російської Федерації.

3. Норми використання газу населенням при використанні плити та газової колонки, затверджені Постановою КМУ від 08.06.96 № 619 «Про затвердження норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників», вдвічі вищі фактичних обсягів споживання газу в квартирах з встановленим газовим лічильником.

Зазначені факти призвели до завищення показників спожитого тепла та газу українськими домогосподарствами за опалювальний період 2014–2015 вдвічі, і, відповідно, до зайвої переплати населенням у сумі щонайменше 10 мільярдів гривень.

ВИМАГАЄМО:

1. Негайно переглянути тарифи на послуги централізованого опалення (без лічильників), затверджені постановою НКРЕКП від 17.10.2014 № 146, та норми тепловитрат, на підставі яких сформовано ці тарифи.

2. Негайно переглянути норми використання газу населенням при використанні плити та газової колонки, затверджені Постановою КМУ від 08.06.96 № 619 «Про затвердження норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників».

3. Вирішити питання про повернення громадянам України необґрунтовано отриманих від них в якості оплати за тепло та газ коштів.Комментарии

  +1 #1 сергій 19 апр. 2015 г., 12:11:15
НКРЕКП на базі НКРЕ та НКРКП створена згідно указа президента, а не такими органами як ВРУ чи КМУ, і чомусь адміністрацією президента не визнається правоприємником ліквідованих указом президента НКРЕЕ та НКРКП. Члени НКРЕКП по незрозумілим критеріям також призначені президентом. Про конституційність даного органу цікаве питання.

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Обидва випадки зафіксовано на Луганському напрямку. Бойових втрат і поранень серед особового складу Об’єднаних сил не було

подробнее

Опрос

Нужно ли объявить импичмент Зеленскому за посягательства на Конституцию?

Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.