Спонсора пакистанских террористов приговорили к 14 годам заключения

mumbai

 
Чикагский окружной суд (штат Иллинойс) приговорил сегодня местного бизнесмена пакистанского происхождения Тахаввара Рану к 14 годам заключения за пособничество террористам.


Как сообщили местные СМИ, 52-летнего Рану обвинили в финансировании деятельности террористических групп в Пакистане, в том числе экстремистской организации "Лашкар-э- тайба", боевики которой в ноябре 2008 года устроили в Мумбаи (Индия) масштабный теракт. Тогда от рук террористов погибли 166 человек.

Также, по мнению суда, бизнесмен причастен к финансированию атак на датские газеты в 2005 году, когда те напечатали карикатуры на пророка Мухаммеда. Обвинение просило приговорить бизнесмена к 30 годам заключения, сообщает ИТАР-ТАСС.Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью враг продолжил атаковать нашу страну беспилотниками. В результате воздушного боя были сбиты все выпущенные вражеские «шахеды»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.