Греція змусила мовчати палестинську журналістку
- Подробиці
- Опубліковано 11.09.2016 16:50
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2095
Палестинська журналіста, що втекла до Греції, рятуючись від війни в Сирії, п'ять місяців відсиділа у в'язниці за статті, в яких розповіла світу про проблеми мігрантів в таборах для біженців.
Палестинець Еймен Халід - батько 26-річної журналістки Емель Фаоор, написав статтю, де описав нелегку долю своєї дочки в Греції. Стаття опублікована в газеті Diriliş Postası, повідомляє турецьке інформагентство Анадолу.
Молода дівчина разом з батьком отримала притулок в Туреччині, куди втекла після того, як їхній будинок в Сирії був зруйнований в ході бомбардування.
За словами Халіда, після двох років життя в Туреччині, Фаоор поїхала в Грецію, щоб розповісти про життя сирійських біженців в таборах, створених грецькою владою.
Вона написала серію статей на цю тему, в яких описала злочини проти людяності щодо сирійських біженців на острові Кос.
Дізнавшись про це, грецька влада спробувала змусити Фаоор замовкнути і тому помістила її в тюрму на острові Лерос. Дівчина пробула в ув'язненні п'ять місяців.
Грецька влада дозволили їй переїхати до Афін тільки після того, як стан жінки через хворобу значно погіршився.
Однак і тут дівчина зіткнулася з перешкодами. Незважаючи на втручання палестинського посольства в Афінах, грецькі лікарні відмовилися взятися за її лікування.
Фаоор покинула Грецію 6 вересня.
«Я хвора. У мене немає сил, але я продовжу спроби донести до світової спільноти ті труднощі, з якими стикаються біженці в грецьких таборах», - зазначила вона.
Також з цієї категорії...

В Австрії заарештовано майно сина...
22 июл. 2014 г.

ООН виявила організаторів хіматак у...
25 авг. 2016 г.

Як почувається за гратами колишній...
19 июн. 2018 г.
Набираючі популярність...

Міністр закордонних справ Польщі виступає...
14 сент. 2025 г.

Листівка, надіслана з ООН, повернулася...
15 сент. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
15 сент. 2025 г.
Останні новини
15.09.2025 20:04
Україна розвертається до Китаю?15.09.2025 10:58
Збито та подавлено 59 ворожих БпЛА15.09.2025 09:02
910 кацапів подохло минулої доби на українській землі14.09.2025 11:07
Збито та подавлено 52 ворожі БпЛАПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 13 вересня обговорили наступні теми:
Коментарі