У справі Манафорта відкрили нове розслідування - у чому тепер підозрюють радника Трампа?
- Подробиці
- Опубліковано 25.10.2017 21:24
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1855
Колишній керівник президентської передвиборчої кампанії Дональда Трампа Пол Манафорт опинився в центрі уваги нового розслідування в справі відмивання грошей. Пре це повідомляє ABC News, пише «Голос Америки».
З посиланням на обізнані із справою джерела, новинний сайт АВС повідомляє, що офіс федерального прокурора у Мангеттені тепер проводить розслідування діяльності Манафорта. Це у додаток до інших штатних та федеральних слідств, які вже ведуться щодо колишнього радника Трампа.
Розслідування очолює прокурор Південного Округу штату Нью-Йорк у співпраці із спеціальним прокурором Робертом Мюллером, який веде своє власне слідство щодо можливого відмивання грошей Манафортом та ймовірної змови між штабом Трампа і росією, щоб вплинути на результати виборів у США у 2016 році.
Речник Манафорта відмовився коментувати повідомлення про відкриття нового розслідування.
Крім цього, генеральний прокурор Нью-Йорку Ерік Шнайдерман проводить розслідування щодо можливих кримінальних злочинів, скоєних Манафортом. Його офіс також співпрацює з Мюллером.
Повідомлення про відкриття нового розслідування надійшло після того, як президент Трамп провів бесіди із принаймні двома кандидатами на посаду федеральних прокурорів у Нью-Йорку, включно з претендентами на посаду в офісі, яке очолює нове розслідування щодо діяльності Пола Манафорта.
Пол Манафорт. Фото Reuters
Також з цієї категорії...

Похищенного эстонского полицейского Россия обвинила...
7 сент. 2014 г.

Манафорт офіційно заробив на українцях...
4 авг. 2018 г.

Манафорт таки уклав угоду зі...
14 сент. 2018 г.
Набираючі популярність...

Тимошенко судять за принципами «єнакіївської...
25 июн. 2012 г.

Цей рік будемо згадувати з...
3 июл. 2025 г.

Водієві таксі, який вдарив заслужену...
3 июл. 2025 г.
Останні новини
03.07.2025 21:56
Цей рік будемо згадувати з полегшенням, що завершився03.07.2025 12:10
Знешкоджено 40 ворожих БпЛА03.07.2025 12:04
1000 кацапів подохла минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 3 липня обговорили наступні теми:
Коментарі