США оскаржуватимуть в апеляційному порядку відмову британського суду видати їм Джуліана Ассанжа
- Подробиці
- Опубліковано 14.02.2021 15:53
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 6273
Міністерство юстиції США подало апеляцію на рішення британського суду не видавати Вашингтону обвинуваченого в шпигунстві австралійця Джуліана Ассанжа. Про це повідомляє газета The Washington Post з посиланням на речника відомства. Влада США підозрює засновника WikiLeaks Ассанжа в незаконній публікації тисяч секретних документів, передає «Голос Америки».
4 січня британський суд заблокував його екстрадицію. Суддя не стала оскаржувати запит по суті, але постановила, що стан психіки Ассанжа може спричинити його суїцид після ухвалення рішення про екстрадицію.
Захисники Ассанжа сподівалися, що влада США припинить його переслідування після того, як у країні зміниться президент, зазначає The Washington Post. Партнер австралійця і недержавна організація «Товариство свободи преси» звернулися до адміністрації Джо Байдена з проханням відмовитися від звинувачень.
Прихильники австралійця впевнені, що його діяльність можна розглядати як журналістику, а його переслідування – як тиск на пресу. Цю тезу американська влада відкидала під час президентства Дональда Трампа. Обвинувачення вважало, що Ассанж міг свідомо працювати на іноземні спецслужби проти Сполучених Штатів.
Джуліан Ассанж. Фото Reuters
Також з цієї категорії...

Папа Римский амнистировал бывшего ватиканского...
23 дек. 2012 г.

У номінації «людина року» Сноуден...
16 дек. 2013 г.

У Туреччині порушили справу проти...
24 апр. 2017 г.
Набираючі популярність...

Янукович вкотре зібрався продати Україну
5 дек. 2012 г.

Україна - європейська держава чи...
5 июн. 2025 г.

Трамп запроваджує масштабну заборону на...
5 июн. 2025 г.
Останні новини
05.06.2025 21:56
Іран не виключає дипломатичного вирішення суперечки з США05.06.2025 20:32
Україна - європейська держава чи диктатура мафії?05.06.2025 10:44
Знешкоджено 74 ворожих БпЛА05.06.2025 10:35
930 кацапів подохло минулої доби на українській земліОперація тривала декілька місяців. Агенти СБУ замінували опори цього незаконного об’єкта. О 4:44 ранку перший вибуховий пристрій був активований!
Коментарі