Партія Регіонів визнала себе оленями (ФОТО, ВІДЕО)

ol1

 

Сьогодні, 1 квітня, Сумський осередок Партії регіонів провів просвітницьку акцію. Регіонали одягнулися в костюми оленів і розгулювали містом з партійною символікою. Олені Партії Регіонів закликали сумчан підходити до партійного намету і розказувати анекдоти. Але перехожі не проявляли бажання наближатися до оленя, оскільки знають, що за анекдоти в Україні можуть посадити.


ol2

 

Нас дуже радує те, що хоча б на 1 квітня, Партія регіонів вирішила не приховувати свою суть і показала народу своє справжнє обличчя оленя.

ol3

ol4

 

Нагадаємо, що торік в Одесі Чорний Комітет провів акцію «Олені за Партію Регіонів». На ній звучали гасла: Слава Партії Регіонів! - Оленям Слава! Корупції Слава! - Владу Овочам! – повідомляє прес-служба Чорного Комітету.Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью враг продолжил атаковать нашу страну беспилотниками. В результате воздушного боя были сбиты все выпущенные вражеские «шахеды»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.