Еще один попал под мусорную люстрацию
- Подробиці
- Опубліковано 01.10.2014 15:50
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4118

Главный врач Черновицкого госпиталя ветеранов войны Манолий Мигайчук под давлением общественности написал заявление об увольнении прямо в мусорном баке, сообщает в facebook.com Татьяна Высоцкая.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
22.04.2026 20:27
Європейська ганьба України22.04.2026 11:23
Збито та подавлено 189 ворожих БпЛА22.04.2026 11:13
1140 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 22 квітня


Коментарі
А причина БУДІВЕЛЬНО ОЛІГАРХІЧНА МАФІЯ ЯКА ОКУПУВАЛА СЕЛО І КОРУПЦІЙНІ СХЕМИ ПОВЯЗАНІ І МВС І ПРОКУРАТУРА І ПОДАТКОВА І ДЕРЖКОМЗЕМ І АРХІТЕКТУРА І І КОЖЕН БОЇТЬСЯ ЛЮСТРАЦІЇ ТОМУ ЇМ ВИГІДНИЙ ПРИХНАЧЕНИЙ ПРИСЯЖНЮКОМ А.Й. (КОЛИШНІЙ ГУБЕР ЙОГО ТЕЖ ПОТРІБНО ЧЕРЕЗ МУСОРКУ ПРОВЕСТИ БО В БРОШУРЦІ РЕГІОНІВ ГОВОРИВ ЩО РИНОК СТОЛИЧНИЙ ДАЄ СЕЛУ СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА 20 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ЩОРІЧНО БРЕХЛО) - КУДРИК О.Т.
Тому всі не бачать нічого кримінального в незаконому привласнені владних повноважень Кудриком 05.07.2011 року (доведено судами Київським апеляційним адміністративним та Вищим адмін)