Начальника інспекції «Білоцерківводоканалу» затримано на хабарі
- Подробиці
- Опубліковано 03.04.2012 11:14
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3293
Працівниками прокуратури міста Києва спільно з УБОЗ ГУ МВС України в місті Києві затримано під час одержання хабара у розмірі 50 тис. грн. начальника інспекції з контролю за використанням питної води Комунального підприємства Київської міської ради «Білоцерківводоканал».
Цей хабар керівник інспекції отримав від комерційної структури, яка безобліково використовувала послуги комунального підприємства, за що мала б сплатити штраф у розмірі понад 777 тис. грн. За не вжиття заходів до стягнення вказаного штрафу чиновник вимагав 120 тис. грн. хабара.
Прокуратурою міста Києва за вказаним фактом порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 368 КК України.
Наразі начальник інспекції затриманий. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
За вчинення такого злочину передбачено покарання у вигляді позбавлення волі від 5 до 10 років з конфіскацією майна, повідомляє прес-служба Прокуратури міста Києва.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
23.06.2026 09:47
Збито та подавлено 118 ворожих БпЛА23.06.2026 09:40
1390 кацапів подохло минулої доби на українській землі21.06.2026 08:38
Збито та подавлено 92 ворожих БпЛА21.06.2026 08:33
1290 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 21 червня


Коментарі