Проти тих, хто передав Ігорю Завадському мобільний у СІЗО, порушено кримінальну справу
- Подробиці
- Опубліковано 19.04.2012 16:19
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2595
Прокуратурою міста Києва проведено перевірку за фактом незаконного використання мобільного телефону ув’язненими Київського слідчого ізолятора.
Як відомо, минулого тижня на телеканалі 1+1 у сюжеті випуску новин журналіст спілкувався по мобільному телефону з Ігорем Завадським, який знаходиться в СІЗО.
За результатами цієї перевірки прокуратурою столиці порушено кримінальну справу за фактом службової недбалості посадовців Київського слідчого ізолятора, які допустили пронесення мобільного телефону на територію пенітенціарної установи та його використання (ч.1 ст. 367 КК України).
Для інформації.
Відповідно до статей 2 і 7 Закону України «Про попереднє ув’язнення» однією з цілей тримання під вартою є унеможливлення перешкоджання встановленню істини у кримінальних справах. Особам, яким обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, застосовано тимчасовий арешт, забороняється мати при собі предмети, не дозволенні до зберігання в місцях попереднього ув’язнення.
Правилами поведінки в слідчих ізоляторах осіб, узятих під варту і засуджених, затвердженими наказом Державного департаменту з питань виконання покарань від 20 вересня 2000 року №192, правилами встановлено виключний перелік предметів, які дозволяються особам тримати при собі в камері. Зберігання мобільного телефону цим переліком не передбачено, повідомляє відділ зв’язків з засобами масової інформації прокуратури міста Києва.
Також з цієї категорії...

В Киеве правоохранители открыли 5...
11 апр. 2013 г.

На Оболоні затримали молодика, який...
10 июл. 2017 г.

Київські оперативники затримали групу іноземців,...
14 авг. 2020 г.
Набираючі популярність...

Против компании RIM ожидаются судебные...
10 июл. 2012 г.

«Суд» країни-окупанта продовжив арешт журналіста...
29 нояб. 2016 г.

Сирійські терористи просять у режиму...
13 дек. 2018 г.
Останні новини
19.05.2025 11:27
Знешкоджено 76 ворожих БпЛА19.05.2025 11:19
1040 москалів подохло минулої доби на українській землі18.05.2025 09:35
1130 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 17 травня обговорили наступні теми:
Коментарі