Прокуратура столиці вимагає витребувати нерухоме майно табору «Промінь» з незаконного володіння
- Подробиці
- Опубліковано 10.05.2012 11:00
-
Автор: Конфлікти і закони
- Переглядів: 2210
Прокуратурою Деснянського району столиці до Господарського суду м. Києва заявлено позов в інтересах Київської міської державної адміністрації про визнання недійсним договору купівлі-продажу дитячого оздоровчого табору «Промінь», що на 23 км Бориспільського шосе.
Дитячий табір «Промінь» створено ще у 1985 році як заклад для оздоровлення та відпочинку, який розрахований на понад 550 дітей. Заклад підвідомчий ВАТ «Київхімволокно», 51% статутного капіталу якого належить територіальній громаді міста Києва.
У 2004 році розпорядженням Кабінету Міністрів України дитячий табір «Промінь» внесено до переліку державних та комунальних дитячих оздоровчих закладів, який відповідно до вимог Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» власник не має права ліквідувати, а його реорганізація допускається лише за згодою органу місцевого самоврядування та за погодженням із центральним органом виконавчої влади у справах сім’ї, молоді та спорту.
ВАТ «Київхімволокно» було продано «Промінь» за 1,7 млн. грн. не як цілісний майновий комплекс, що є стаціонарним дитячим оздоровчим табором, а як нежилі приміщення загальною площею 7,5 тис. м2.
Згоди на відчуження дитячого табору «Промінь» ВАТ «Київхімволокно» у Головного управління у справах сім”ї, молоді та спорту КМДА не отримано.
Відтак прокуратура вимагає витребувати нерухоме майно дитячого табору «Промінь» з незаконного володіння та повернути його у комунальну власність столиці, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.
Також з цієї категорії...

Стрілянина у Києві на вулиці...
10 нояб. 2015 г.

Поліція Києва з'ясовує обставини загибелі...
27 нояб. 2015 г.

Київські правоохоронці затримали прихильника «руського...
19 мар. 2022 г.
Набираючі популярність...

Обухівський ТЦК підіграє аферистам, бо...
24 июн. 2025 г.

Начальник Генштабу Ізраїлю заявив, що...
22 июл. 2025 г.

Ворог наступає. У відповідь ми...
22 июл. 2025 г.
Останні новини
Ведучий Ігор Гаврищак і військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 22 липня
Коментарі