На Оболоні директор підприємства незаконно заробляв гроші на парковці
- Подробиці
- Опубліковано 21.07.2012 16:30
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3750

Прокуратурою Оболонського району міста Києва 10 липня 2012 року порушено кримінальну справу стосовно генерального директора ТОВ «Світ побуту» за фактом незаконного використання земельної ділянки площею
Перевіркою встановлено, що керівник підприємства влаштував автостоянку на земельній ділянці, яка належить комунальному підприємству «Київтранспарксервіс», неправомірно отримував прибуток від зберігання транспортних засобів. Незаконними діями посадовця комунальному підприємству завдано шкоди на суму 223 тис. грн.
Нагадаємо, що наприкінці квітня поточного року прокуратурою Оболонського району міста Києва було скеровано до суду кримінальну справу за обвинуваченням попереднього керівника ТОВ «Світ побуту», який так само неправомірно використовував вищевказану ділянку, чим завдав шкоди державі на загальну суму 157 тис. грн., повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
12.12.2025 11:16
Небезпечні сни Трампа12.12.2025 11:01
Збито та подавлено 64 ворожих БпЛА12.12.2025 10:53
1400 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 11 грудня обговорили наступні теми:


Коментарі