Прокуратура через суд вимагає повернути дитині квартиру на Подолі
- Подробиці
- Опубліковано 18.02.2013 14:13
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2856
Прокуратура Подільського району Києва заявила позов до суду та вимагає звільнити з-під арешту квартиру, у якій мешкає малолітня дитина.
Киянку у 2010 році було засуджено до позбавлення волі за злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків. За вироком суду, майно жінки підлягає конфіскації.
На виконання вироку суду державним виконавцем Подільського райуправління юстиції відкрито виконавче провадження та накладено арешт на однокімнатну квартиру на вул. Осиповського у Подільському районі, яка є її власністю. У подальшому квартиру виставлено на прилюдні торги.
Прокурорською перевіркою встановлено, що державним виконавцем квартиру арештовано та виставлено на торги незаконно, оскільки в квартирі зареєстрована та проживає малолітня дитина.
Як з’ясувалося, квартиру жінка придбала у 2001 році та до засудження постійно проживала в ній зі своєю малолітньою донькою.
Згідно з довідкою ЖЕКу в арештованій квартирі зареєстровані мати та її донька, 2005 року народження.
Прокуратура району опротестувала незаконні дії державного виконавця та зупинила торги.
Крім цього, прокуратура району до Подільського районного суду заявила позов, у якому вимагає виключити квартиру з акту опису майна та звільнити її з під арешту.
За законодавством, якщо внаслідок смерті батьків, позбавлення батьківства або з інших обставин дитина лишилася батьківського піклування і передана під опіку або піклування, за дитиною зберігається право на житло, де вона проживала з батьками на весь час знаходження під опікою або піклуванням.
Держава охороняє і захищає права та інтереси дітей при вчиненні правочинів щодо нерухомого майна.
Зменшення або обмеження прав і охоронюваних законом інтересів дітей при здійсненні будь-яких правочинів стосовно жилих приміщень, неприпустимо, повідомляє прес-служба прокуратури Подільського району міста Києва.
Також з цієї категорії...

Прокуратура відсудила у забудовника 3...
9 авг. 2013 г.

Тітушки блокували представництво ЄС за...
10 дек. 2013 г.

У Києві нетверезий водій скоїв...
8 апр. 2015 г.
Набираючі популярність...

Ізраїльська армія оголосила про початок...
17 мая 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
18 мая 2025 г.

1130 кацапів подохло минулої доби...
18 мая 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 17 травня обговорили наступні теми:
Коментарі