У Святошинському РВВС сфальсифікували госпіталізацію міліціянтів
- Подробиці
- Опубліковано 13.07.2013 20:00
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4957
На думку активістів, таким чином фальсифікується інформація щодо реального стану «потерпілих» міліціянтів, котрих було штучно госпіталізовано.
Також активісти заявляють, що мають відеозапис, на якому чітко видно, як М. Зева закликає підлеглих негайно фіксувати «подряпини» у лікарні.
Голова ВК "НАСТУП" Р. Секела також заявив, що до нього звернулись підприємці ринку «Шлях», яких викликали в прокуратуру, де вони, під тиском міліціянтів, по декілька разів переписували протоколи таким чином, щоб проти активістів можна було легко порушити кримінальні справи.
За його словами, підприємців також змушували давати свідчення про те, що вони начебто не бачили, як побили активістку КУПРу.
Активісти закликають Захарченка не прикривати своїх підопічних та припинити фальсифікації.
Нагадаємо, 12 липня під час розгону ринку «Шлях» на вулиці Зодчих столиці торговці накинулися на міліціонера, який кулаком вдарив у обличчя дівчину – активістку Коаліції учасників Помаранчевої революції. Старший лейтенант Святошинського РВВС Андрій Ганнисик вдарив в обличчя дівчину після того, як вона зробила йому зауваження, аби він спілкувався з торговцями українською мовою – як представник влади.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
04.01.2026 10:53
Збито та подавлено 39 ворожих БпЛА04.01.2026 10:45
900 москалів подохло минулої доби на українській землі03.01.2026 10:59
«Памʼятай про тих, для кого свята – за ґратами»03.01.2026 10:26
Збито та подавлено 80 ворожих БпЛА03.01.2026 10:17
750 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 3 січня обговорили останні новини


Коментарі
Слишь, динарык, куда работать? Как ты проституткой? Так у людей побольше достоинства чем у рыговской подстилки